Fotografia reklamowa

Oferujemy usługi z zakresu profesjonalnej fotografii reklamowej. Projekty zaczynamy już na etapie kreowania koncepcji, organizacji sesji fotograficznych, a kończymy, obrabiając zdjęcia i przygotowując je na potrzeby różnych mediów.

Podczas kreowania materiałów reklamowych kierujemy się unikalnym pięcioetapowym procesem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrozumieć potrzeby swoich klientów oraz zapewnić dokładne dopasowanie rozwiązań do jego celów.

Pięć etapów realizacji kampanii reklamowej:
1. Konsultacja potrzeb klienta.
2. Wycena i prezentacja możliwości.
3. Prezentacja koncepcji i szkiców.
4. Organizacja sesji fotograficznej.
5. Obróbka i dostarczenie plików.

Lookbook

Specjalnie na potrzeby mediów społecznościowych, stron internetowych oraz kampanii marketingowych, przygotowujemy również sesje fotograficzne typu lookbook. Pokazują one nie tylko same produkty, ale również ich klimat odnosząc się do ich codziennego zastosowania i lepiej zapadają w pamięć.

Podczas realizacji zdjęć do lookbooka, poza fotografią i obróbką zdjęć, zajmujemy się również organizacją pozwoleń na zdjęcia, wyszukiwaniem lokalizacji oraz dobieraniem odpowiednich do tego celu modeli i modelek.

Zdjęcia produktowe

Przy sesjach produktowych, oprócz wysokiej jakości wykonania, stawiamy na spójność wszystkich materiałów. Zależy nam na tym, aby nie odwracać uwagi klienta od produktu, a ten możliwie jak najlepiej się prezentował.

Projekty, które realizujemy, są bardzo zróżnicowane. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele projektów, od pojedynczych produktów po całe kolekcje odzieży. Doświadczenie w realizacji takich zleceń pozwala nam dokładnie zaplanować prace i dopasować grafik działań do klienta. Dzięki czemu możemy zapewnić najlepszą jakość i precyzyjnie określić terminy realizacji zamówień.

Obróbka graficzna

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w grafice komputerowej i obsłudze profesjonalnych programów graficznych zapewniamy najwyższą jakość realizowanych projektów. Zarówno pod względem estetyki, jak i od strony technicznej, odpowiednio przygotowujemy materiały pod kampanie internetowe czy do druku.

Połączenie wszystkich etapów produkcji zdjęć pozwala nam na zaoferowanie kompleksowej usługi. Klient, od początku do końca realizacji projektu, ma do czynienia tylko z jedną firmą. Dzięki temu ma gwarancję, że rezultat będzie spójny z jego wizją, oczekiwaniami oraz wymaganiami technicznymi.